WACHTA II SECURITY Sp. z o.o.

Kontakt email, www
Kołobrzeg ul. Sienkiewicza 10/201 zobacz inne firmy z Kołobrzeg Sienkiewicza
78-311 Świdwin , woj. Zachodniopomorskie

Agencje ochrony

Fizyczna

Prawidłowa ochrona, to nie tylko likwidacja następstw, ale przede wszystkim zapobieganie wszelkim zagrożeniom. Dlatego, nasi pracownicy ochrony stacjonarnej skutecznie zapobiegają kradzieżom, włamaniom, zniszczeniom i dewastacjom, szczególnie poprzez działania prewencyjne. Gwarancją bezpieczeństwa powierzonego nam mienia, jest profesjonalny i bezpośredni nadzór. Każdy chroniony obiekt posiada swoją specyfikę, dlatego przed przystąpieniem do wykonywania zadań, sporządzamy szczegółową instrukcję ochrony, uwzględniającą wszelkie możliwe zagrożenia oraz sposoby przeciwdziałania, jeżeli takowe wystąpią. W swojej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie kadry kierowniczej, zdobyte w służbach mundurowych. Dzięki stałej łączności radiowej z Centrum Operacyjnym (własne pasma łączności), nasi pracownicy w bardzo krótkim czasie, są w stanie uzyskać wsparcie w sytuacjach tego wymagających. Naszą dewizą jest pracownik ochrony - profesjonalista, taktowny i o odpowiedniej prezencji, dlatego: Prowadzimy szczegółową selekcję kandydatów do pracy w ochronie; Naszych pracowników wyposażamy w estetyczne zestawy mundurowe.

Konwojowanie

Usługę konwojowania wykonujemy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14.10.1998r., w sprawie szczegółowych zasad i wymagań jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne (Dz. U. Nr 129, poz. 858). Zadaniem konwoju jest zabezpieczenie przewożonego mienia przed kradzieżą, zagubieniem lub zniszczeniem i dostarczenie go w stanie nienaruszonym określonemu adresatowi. Grupa konwojowa działa w oparciu o ścisłą instrukcję, określającą trasę konwoju, strukturę grupy i taktykę działania z uwzględnieniem procedur alarmowych w wypadku zaistnienia zagrożenia. Pracownicy ochrony wykonujący usługi transportu wyposażeni są w broń palną, atestowane kamizelki i hełmy kuloodporne oraz środki łączności w postaci radiostacji przenośnych MOTOROLA, telefonu komórkowego oraz łączności radiowej ze słuchawkami i sprzętem kamuflowanym. Stworzony w ten sposób system zabezpieczeń opierający się na gruntownie przygotowanych pracownikach ochrony, wspieranych przez elektroniczne zabezpieczenia, daje pełną, możliwie najwyższą gwarancję bezpieczeństwa zarówno ich życia i zdrowia

Monitoring

Systemy alarmowe

Naszym klientom zapewniamy doradztwo specjalistyczne w zakresie wyboru systemu zabezpieczenia technicznego, w zależności od przewidywanych zagrożeń i specyfiki obiektów. Opracowywane i realizowane przez nas projekty, zwykle przewidują integrację wszystkich systemów zabezpieczeń między innymi: alarmowe włamania, napadu i ppoż, telewizji przemysłowej (z możliwością podglądu obrazu każdej kamery w systemie cyfrowym, z pełnym zapisem i odtwarzaniem obrazu), kontroli dostępu, transmisji alarmu, systemy mieszane, zintegrowane i inne w połączeniu z zabezpieczeniem mechanicznym w postaci kas pancernych, szlabanów, krat, zamków itp. Poprzez śledzenie osiągnięć renomowanych instytucji naukowych wyspecjalizowanych w dziedzinie ochrony technicznej, uzupełniamy praktykę o sprawdzoną doświadczalnie teorię, a przede wszystkim o aktualne trendy i najnowocześniejsze rozwiązania.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Konwojowanie
  • Monitoring
  • Systemy alarmowe

O nas

WACHTA II SECURITY Sp. z o.o., działa jako Specjalistyczna Uzbrojona Formacja Ochronna (SUFO), na podstawie koncesji MSW nr L0092/13, w zakresie wykonywania usług ochrony osób i mienia, realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego. Powołanie do życia w 2013 roku firmy funkcjonującej na zasadach Spółki Prawa Handlowego (Sp. z o.o.), nastąpiło w efekcie dynamicznego rozwoju Przedsiębiorstwa Usługowego 'WACHTA II' Tomasz Ziomek, którego rozpoczęcie działalności datuje się na rok 1991. Dzisiaj obie firmy ściśle współpracując ze sobą (między innymi w ramach konsorcjum), tworzą nową jakość działania, zwiększając jednocześnie swoje możliwości operacyjne.