Transfer SA

Kontakt email, www
Tomaszów Mazowiecki ul. Zielona 7
97-200 Tomaszów Mazowiecki , woj. Łódzkie

Agencje ochrony

Fizyczna

Konwojowanie

Monitoring

Telewizja przemysłowa

Nasza firma oferuje zaprojektowanie, instalację oraz ewentualną modernizację systemu telewizji użytkowej dla wszystkich możliwych zastosowań. Nasi pracownicy są gotowi aby umówi się z Państwem na wizytę, podczas której dokonamy wstępnej analizy obiektu, oraz określimy wstępny zakres ochrony obiektu. Następnie wykonamy dla Państwa szczegółowy projekt techniczny, gdzie określimy obszar objęty monitoringiem oraz parametry i typu sprzętu, jaki będzie zainstalowany w Państwa siedzibie. Z chwilą podpisania umowy na instalację systemu telewizji przemysłowej określamy dokładny koszt usługi, termin wykonania oraz projekt i parametry techniczne instalacji. W umówionym terminie nasi pracownicy przystąpią do pracy w Państwa obiekcie. Instalacja okablowania, punktów instalacji kamer i serwera będzie przebiegała szybko i sprawnie, ograniczając do niezbędnego minimum zakłócenia w normalnym funkcjonowaniu firmy. Po zainstalowaniu całego systemu nasza firma przeprowadza szkolenie z zakresu obsługi systemu.

Systemy alarmowe

W zakres naszych usług oferujemy kompleksowe projektowanie oraz realizację profesjonalnych systemów zabezpieczeń. Nasi specjaliści legitymujący się licencjami ochrony technicznej I i II stopnia projektują i wykonują systemy technicznej ochrony mienia takie jak: systemy sygnalizacji włamania i napadu systemy sygnalizacji zagrożenia pożarem systemy kontroli dostępu systemy rejestracji czasu pracy systemy telewizji dozorowej systemy automatyki systemy sygnalizacji zagrożeń chemicznych

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Konwojowanie
  • Monitoring
  • Telewizja przemysłowa
  • Systemy alarmowe

O nas

Nasza firma jest członkiem Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia. Posiadamy koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia nr L-0516/00. (Poprzednia koncesja nr K-1472/92) Naszym atutem jest niekonwencjonalność i otwartość na nowe rozwiązania. Z myślą o naszych Klientach tworzymy usługi pozwalające aktywnie wspierać procesy biznesowe.