Larum - import specjalny - ochrona.

Kontakt email, www
ul.Nowa 16
05-420 Józefów , woj. Mazowieckie

Agencje ochrony

Fizyczna

Monitoring

Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa to telewizja ochronna wykorzystywana w bardzo wielu zastosowaniach nie tylko przemysłowych.  Rejestracja obrazu i przesył obrazu na odległość daje możliwość znaczącego wsparcia dowodowo-dokumentacyjnego we wszystkich wcześniej i później opisanych systemach. Obraz z takich systemów jest w dzisiejszych czasach wsparciem dla alarmów, ochrony fizycznej, ochrony pojazdów i wielu innych dziedzin. Posiadamy też nowy zintegrowany system wizyjno-alarmowy.

Systemy alarmowe

Szybka i łatwa instalacja, bezproblemowa zmiana konfiguracji systemu Możliwość integracji z wieloma typami stacji monitoringu Pełna niezależność od zasilania sieciowego – żywotność baterii alkalicznych nawet do 4 lat Proste i intuicyjne programowanie oraz obsługa (uzbrajanie i rozbrajanie brelokiem zbliżeniowym) Bezprzewodowa klawiatura z dwukierunkową łącznością i kontrolą poziomu sygnału Weryfikacja zdarzeń alarmowych poprzez przesyłane pliki video lub zdjęcia Łączność radiowa oraz internet GSM Zasięg radiowy sieci wewnętrznej 250m – zewnętrznej nieograniczona Czujniki z kamerami przystosowane do pracy w trudnych warunkach zewnętrznych Zgodność z normą EN50131 Rozsądna cena

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Monitoring
  • Telewizja przemysłowa
  • Systemy alarmowe

O nas

Filozofią naszej firmy jest dbałość o bezpieczeństwo klientów jako najwyższego dobra. Rozumiemy przez to kompleksową ochronę osobową, mienia oraz bezpieczeństwa informacji w biznesie. Do realizacji stosujemy elektronikę, mechanikę i przede wszystkim logikę.