Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia ADLER

Kontakt email, www
ul. Podmiejska Boczna 14 Gorzów Wlkp. zobacz inne firmy z Podmiejska Boczna Gorzów Wlkp.
66-400 Gorzów Wielkopolski , woj. Lubuskie

Agencje ochrony

Fizyczna

OCHRONA FIZYCZNA OSÓB I MIENIA Stacjonarna ochrona fizyczna osób i mienia polega na stałej obecności pracowników ochrony na terenie strzeżonego obiektu. Podstawowym obowiązkiem agentów ochrony jest nieustanne czuwanie nad życiem i zdrowiem naszych Klientów, ochrona ich mienia, zapobieganie włamaniom bądź kradzieżom w ochranianych obiektach. Nasza firma zajmuje się ochroną: lokali mieszkalnych, osiedli mieszkaniowych, posesji prywatnych, pałaców sklepów, hurtowni, supermarketów, magazynów, zakładów produkcyjnych i usługowych biur, urzędów sklepów jubilerskich, aptek kantorów, banków

Konwojowanie

KONWOJOWANIE Konwojowaniem walorów pieniędzy i wartości materialnych zajmuje się specjalistyczna uzbrojona formacja ochrony Agencji "Adler". W skład specjalistycznej grupy konwojowej wchodzi elita pracowników naszej firmy - są to osoby o najwyższych kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Konwojenci i inkasenci wyposażeni są w broń palną, hełmy, kamizelki kuloodporne oraz niezawodne środki łączności radiowej. Załogi konwojujące utrzymują stałą łączność z najbliższymi patrolami interwencyjnymi na trasie przejazdu. Walory pieniężne i wartości materialne przewożone są w specjalnie przystosowanych do tego celu pojazdach. Usługi konwojowania i inkaso wartości pieniężnych wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami - rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14 października 1998 roku (Dz. U. Nr 129, poz. 858). Dodatkowo, aby ograniczyć ryzyko do minimum, firma ubezpieczyła swoje konwoje

Osobista

Monitoring

Pracujemy całą dobę, utrzymując stałą łączność z naszymi wozami patrolowo-interwencyjnymi, Pogotowiem Ratunkowym, Policją i Strażą Pożarną. W razie potrzeby służby zostają powiadomione bądź wezwane na miejsce zdarzenia. Grupy interwencyjne patrolują ściśle określone strategiczne rejony działania i gotowe są do interwencji. Osoby pracujące w grupach interwencyjnych są umundurowane i dysponują niezawodnymi środkami łączności oraz posiadają sprzęt niezbędny do wykonywania najbardziej złożonych zadań, łącznie z posiadaniem broni. Opłaty za usługi monitorowania pobierane są w formie miesięcznego abonamentu oraz nie zależą od ilości uzasadnionych interwencji patroli.

Telewizja przemysłowa

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA Telewizja przemysłowa to zintegrowany system kamer umożliwiający stałą obserwację różnych obiektów takich jak: mieszkania, biura, hotele, banki oraz obiekty przemysłowe wraz z otaczającymi je terenami. Możliwe jest też jednoczesne rejestrowanie na video zaistniałych w ochranianych obiektach zdarzeń. System obserwacji telewizyjnej pozwala zdalnie nadzorować strzeżony obiekt oraz wydatnie wspomaga pracę agentów ochrony. Ponadto kamery zainstalowane w widocznych miejscach mają duże znaczenie psychologiczne i prewencyjne. Telewizja przemysłowa może współpracować z innymi systemami alarmowymi sygnalizującymi zagrożenia.

Systemy alarmowe

Nasze systemy alarmowe wykonane są z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń renomowanych firm (m. in. Simens). Stosowane przez nas urządzenia posiadają wymagane atesty i homologacje, dopuszczające je do użytku w obiektach o różnych klasach zagrożenia. Firma gwarantuje: krótki termin projektowania i montażu systemu alarmowego, kosztorys systemu alarmowego gratis, 12 miesięczna gwarancja na konserwację systemu alarmowego, całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, bezpłatne doradztwo techniczne w zakresie zabezpieczeń.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Konwojowanie
  • Osobista
  • Monitoring
  • Telewizja przemysłowa
  • Systemy alarmowe

O nas

Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia 'Adler' specjalizuje się w świadczeniu usług ochrony fizycznej osób, mienia, konwojowania wartości pieniężnych, usług detektywistycznych oraz montażu elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jest firmą posiadającą wszelkie środki, potrzebne do wykonania najbardziej złożonych i poprowadzonych na szeroką skalę przedsięwzięć. Pracownicy firmy wykonują powierzone im zadania sprawnie, solidnie i zgodnie z przepisami prawa. Od pierwszych dni swojego istnienia firma stawia na najwyższą jakość i skuteczność świadczonych przez nią usług ochrony, dba o ciągłe unowocześnianie systemów zabezpieczeń technicznych oraz o doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych swojego personelu.