Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób i Mienia KONWÓJ

Kontakt email, www
ul. Grażyny 6 Kraków
Kraków ,

Agencje ochrony

Fizyczna

Ochrona fizyczna polega  na stacjonarnej, 24 - godzinnej kontroli  obiektu przez doświadczonych pracowników Agencji Ochrony, wyposażonych w środki: łączności, ochrony osobistej oraz  przymusu bezpośredniego. Do zadań agentów ochrony, poza reakcją na potencjalne zagrożenia należą również te, zlecone przez kontrahenta i wynikające ze specyfiki  obiektu m.in. ewidencja ruchu osobowo - materiałowego, kontrole trzeźwości pracowników itp

Konwojowanie

Transporty wartości, to sztandarowy produkt naszej Firmy. Ich wieloletnia, profesjonalna realizacja i związane z tym zadowolenie licznych  klientów, stworzyły uznaną i docenianą na rynku ochrony markę KONWÓJ! Do osiągnięcia naszego rynkowego  sukcesu, przyczynili się przede wszystkim pracownicy załóg konwojowych, którzy swoją skutecznością zawodową, rzetelnością i profesjonalizmem, przez dwadzieścia lat praktyki wypracowali najwyższy standard usługi.   Nasi konwojenci podlegają okresowym szkoleniom m.in. z  zakresu jazdy ofensywnej, strzelań sytuacyjnych, technik negocjacji, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wielu innych, koniecznych przy realizacji zleconych im zadań. Do konwojowania wartości wykorzystujemy specjalnie przystosowane, opancerzone  pojazdy o wysokim współczynniku bezpieczeństwa, potwierdzonym obowiązującym certyfikatem PIMOT. Podczas  transportu wartości pieniężnych oraz inkasa, wykorzystujemy wymiennie  specjalistyczne  walizki, wyposażone w niestandardowe systemy  zabezpieczeń m.in.  takie  jak:  sygnał alarmowy, świecę dymną, paralizator  znajdujący się w uchwycie (uruchamiany na  pilota) czy barwnik, który znaczy wszystkie rzeczy znajdujące się wewnątrz.   Elastyczne podejście do terminów odbioru, liczny tabor samochodowy oraz olbrzymie doświadczenie naszych konwojentów, skutkuje stale rosnącą liczbą usatysfakcjonowanych klientów.

Osobista

Osoby zatrudnione jako ochrona osobista  w Grupie Ochrony KONWÓJ, to doświadczony zespół stałych pracowników, cechujących się bardzo wysokim poziomem motywacji, kreatywnym myśleniem oraz praktycznymi umiejętnościami  rozwiązywania  sytuacji  konfliktowych.  Gwarancją ich skuteczności zawodowej jest specjalistyczne wyszkolenie, nie tylko z takich dziedzin jak strzelanie, taktyka interwencji, walka wręcz czy udzielanie pierwszej pomocy  przedmedycznej, ale również dotyczących zachowań i relacji interpersonalnych.    Bodyguardzi  pracujący w Grupie Ochrony KONWÓJ, przechodzą systematyczne, weryfikujące poziom ich umiejętności wszechstronne  szkolenia, także inicjowane w sytuacjach ekstremalnych.  Większość  pracowników należy do elitarnego "International Bodyguard Association", najstarszej i największej organizacji branżowej skupiającej agentów ochrony osobistej na świecie.    Profesjonalizm zawodowy naszych pracowników, długoletnia obecność na rynku usług ochrony ora

Monitoring

Najczęściej wybierany wariant usługi to monitoring połączony  z interwencją grup patrolowych.         Zapewniamy fachowy konsulting, montaż i serwis atestowanego systemu alarmowego (po uprzedniej akceptacji kosztorysu wykonanego   bezpłatnie).          W każdej umowie  z Klientem  określamy  precyzyjnie czas dojazdu grup patrolowo - interwencyjnych do chronionego obiektu.          Wysposażamy Klienta  w przyciski napadowe (w kształcie pilota do alarmu samochodowego) umożliwiające natychmiastowe powiadomienie Bazy Monitorowania KONWÓJ o zaistniałym zagrożeniu.         Na życzenie Klienta udostępniamy  wydruki zdarzeń (daty i godziny załączenia i wyłączenia systemu alarmowego oraz wszystkich sygnałów alarmowych).                                                                                                                                                                                                                                                               Oferujemy również  usługę patrolowego dozoru obiektu. Ten rodzaj ochrony nie wymaga podłączenia do Bazy Monitorowania "KONWÓJ", a tym samym posiadania przez Państwa systemu alarmowego.         Ochrona polega na okresowych kontrolach obiektu przez grupy patrolowo - interwencyjne (informacje o kontrolach umieszczane są np. w skrzynce pocztowej),         W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, powiadamiany jest właściciel oraz Policja         Interwencja na wezwanie telefoniczne:         Aby otrzymać wsparcie grupy interwencyjnej wystarczy zadzwonić do dyspozytora Bazy Monitorowania "KONWÓJ" i za pomocą ustalonego hasła wezwać pracowników ochrony.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Konwojowanie
  • Osobista
  • Monitoring

O nas

Agencja Ochrony 'KONWÓJ' świadczy profesjonalne usługi ochrony osób i mienia od 1992 r., systematycznie poszerzając grono  tych  Kontrahentów,  którzy  stawiają  wysoką poprzeczkę serwisowi na rzecz  bezpieczeństwa. Od początku funkcjonowania na rynku,  kładziemy szczególny nacisk na jakość, solidność i dyskrecję wykonywanych usług,  co jest niezmiennie doceniane przez naszych stałych, długoletnich Kontrahentów oraz coraz liczniejsze grono nowych Zleceniodawców.   Priorytetem w naszej działalności jest sprostanie wymaganiom każdego Klienta, gdzie zapewnienie  mu należytego poziomu bezpieczeństwa, jest realizowane przez profesjonalny i kompleksowy  serwis  doświadczonych fachowców. W naszej ofercie jesteśmy nastawieni na zindywidualizowane oczekiwania i w zależności od potrzeb Konsumenta, staramy się zaproponować mu najbardziej optymalny wariant usług oferowanych przez naszą firmę. Nieprzerwanie, od blisko 20 lat staramy się wykazywać profesjonalizmem w każdym segmencie praktyki ochronnej, gdyż  przyjmując zlecenie, nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za planowanie, organizację, jego realizację oraz ubezpieczenie, dobór i wyposażenie pracowników.