K-3 Aleksy Kostrzewa

Kontakt email, www
al. Tadeusza Kościuszki 123 lok. 505 Łódź
90-766 Łódź , woj. Łódzkie

Agencje ochrony

Fizyczna

W Naszej Firmie stosujemy najskuteczniejsze sposoby ochrony fizycznej osób i obiektów oraz najnowocześniejsze, dostępne na rynku systemy zabezpieczenia technicznego. Usługę ochrony wykonujemy według autorskich planów ochrony i szczegółowych procedur. Koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach Klienta. Pracownicy naszej firmy z zaangażowaniem i sumiennością zajmują się każdym powierzonym zadaniem. Każdy pracownik ochrony w firmie K-3 pełni służbę w pełnym umundurowaniu, zgodnym z wewnętrznymi przepisami firmy. Zadania ochrony realizujemy w oparciu o wymogi ustawowe, wewnętrzne regulaminy i plany ochrony uzgadniane ze Zleceniodawcami.

Monitoring

Systemy monitoringu wizyjnego proponowane przez Naszą Firmę dają 100% skuteczności ochrony w miejscu, gdzie zbędna jest ochrona fizyczna. Od lat z sukcesami bazując na profesjonalizmie i doświadczeniu ochraniamy mienie takie jak: bazy budowlane, tereny magazynowe, parki maszyn, osiedla domków jednorodzinnych i tym podobne.

Telewizja przemysłowa

Systemy alarmowe

Specjalnością firmy K-3 Aleksy Kostrzewa są kompleksowe rozwiązania systemów technicznego zabezpieczenia obiektów. Począwszy od projektu aż do realizacji. Oferujemy standardowe systemy alarmowe, systemy CCTV (telewizja przemysłowa).

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Monitoring
  • Telewizja przemysłowa
  • Systemy alarmowe

O nas

K-3 Aleksy Kostrzewa jest koncesjonowaną firmą działającą w branży ochroniarskiej. Powstaliśmy w związku z zapotrzebowaniem na nowe formy ochrony mienia i z licznymi sukcesami prowadzimy systemy ochrony elektronicznej w wielu miejscach na terenie całego kraju. Od samego początku stawiamy na wysoką jakość wykonania i profesjonalizm naszych pracowników. Obecnie w naszej kompleksowej ofercie znajduje się również ochrona fizyczna oraz usługi sprzątania. Dzięki współpracy z wyspecjalizowaną firmą brokerską jesteśmy w stanie zaproponować również kompleksową usługę polegającą na dozorowaniu i ubezpieczeniu mienia. Pozwala to na obniżenie kosztów ubezpieczenia, jak również nie musicie Państwo poświęcać swojego cennego czasu na szukanie najlepszej oferty ubezpieczeniowej, gdyż my zrobimy to za Was!