Firma Usługowo-Handlowa BOS s.c.

Kontakt email, www
ul. Farbiarska 7, Lublin zobacz inne firmy z Niepodległości
20-107 Lublin , woj. Lubelskie

Agencje ochrony

Fizyczna

Ochrona fizyczna dotyczy ochrony obiektów przez licencjonowanych agentów ochrony oraz przeszkolonych pracowników dozoru mienia.

Konwojowanie

Proponujemy realizację konwojowania wartości pieniężnych i inkasa. Firma Usługowo-Handlowa "BOS" realizuje konwojowanie wartości pieniężnych /inkasa/ zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 17 listopada 1998r.

Telewizja przemysłowa

Firma nasza instaluje systemy telewizji przemysłowej CCTV. W systemach tych stosowane są urządzenia profesjonalne takich firm jak: PANASONIC, BURLE (USA), BISCHKE, VIDEOTRONIC (NIEMCY) oraz MACSUSHITA (JAPONIA).

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Konwojowanie
  • Telewizja przemysłowa

O nas

BOS Firma Usługowo-Handlowa działa na podstawie koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych uprawniającej do świadczenia usług w zakresie instalowania systemów sygnalizacji włamania i napadu, ochrony mienia i osób oraz konwojowania wartości pieniężnych. Zgodnie z warunkami koncesji posiadamy uprawnienia branżowe w postaci autoryzacji SA 4 Zakładu Technicznego Ochrony Mienia TECHOM na projektowanie i montaż instalacji SWN oraz specjalistyczne przeszkolenie w zakresie ochrony i konwojowania wartości pieniężnych w Elitarnej Szkole Służb Ochrony 'Cobra'. W celu zapewnienia świadczenia usług na bardzo wysokim poziomie Firma zatrudnia wyłącznie pracowników posiadających właściwe przygotowanie zawodowe oraz nie będących w konflikcie z prawem. Każdy pracownik bez względu na zajmowane stanowisko i charakter zatrudnienia sprawdzany jest w centralnym Rejestrze Skazanych.