DRADGON Agencja Ochrony

Kontakt email, www
PARTYZANTÓW 22 BIELSKO-BIAŁA zobacz inne firmy z PARTYZANTÓW BIELSKO BIAŁA
43-300 Bielsko-Biała , woj. Śląskie

Agencje ochrony

Fizyczna

Monitoring

Systemy monitoringu wizyjnego oparte na kamerach przemysłowych (CCTV) zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa bez konieczności stałej obecności agentów ochrony. Systemy te są doskonałym rozwiązaniem w przypadku obiektów takich jak osiedla mieszkaniowe, zakłady przemysłowe czy sklepy monopolowe. Bardzo często już sama obecność kamer stanowi element prewencji zniechęcający potencjalnych złodziei czy wandali. Dyspozytor w przypadku stwierdzenia zagrożenia może natychmiast wezwać grupę interwencyjną – dodatkowe zabezpieczenie stanowi zarejestrowany materiał filmowy, który może być następnie użyty w celu odtworzenia przebiegu zdarzeń czy ustalenia tożsamości napastników.

Telewizja przemysłowa

Systemy telewizji przemysłowej (CCTV) nie tylko wpływają na poprawę poziomu bezpieczeństwa, ale także umożliwiają kontrolę pracowników oraz monitorowanie zdrzeń, które mają miejsce na terenie danego obiektu. Systemy CCTV pozwalają na sprawdzenie np. punktualności dostaw, godzin przyjścia i wyjścia pracowników czy ilości odwiedzających lokal handlowy klientów. Rejestratory umożliwiają także odtworzenie zapisu, który może być pomocny np. w ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży czy odtworzenia przebiegu zdarzeń w przypadku wystąpienia wypadku.

Systemy alarmowe

Instalatorzy pracujący w naszej agencji ochrony odbywają regularne szkolenia i na bieżąco monitorują nowości pojawiające się w dziedzinie instalacji alarmowych. Stawiamy na nowoczesne i sprawdzone rozwiązania dlatego wszelkie instalacje wykonujemy wyłącznie przy użyciu komponentów renomowanych producentów.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Monitoring
  • Telewizja przemysłowa
  • Systemy alarmowe

O nas

DRAGON to gencja ochrony działająca na terenie Bielska-Białej oraz okolicznych miejscowości. Oferujemy kompleksowe usługi ochroniarskie takie jak ochrona obiektów, systemy alarmowe i systemy monitoringu, zabezpieczenie imprez masowych, zabezpieczenia pojazdów oparte na technologii GPS i wiele innych. Nasze atuty to doskonale wyszkolona kadra oraz duże doświadczenie w branży ochroniarskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.