Biuro Szybkiej Interwencji s.j. Z. Mroczek i Wspólnicy

Kontakt email, www
ul. Chopina 3 Zamość
22-500 Hrubieszów , woj. Lubelskie

Agencje ochrony

Fizyczna

Konwojowanie

Dbamy o to by nasza oferta była ofertą pełną skierowaną do różnego rodzaju podmiotów, tym również przedsiębiorstw, dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę konwojowania i inkasa wartości pieniężnych, przedmiotów wartościowych lub niebezpiecznych. Do realizacji tej szczególnie trudnej i niebezpiecznej usługi realizowanej przez Naszą firmę oddelegowani są pracownicy z długim stażem, którzy sprawdzili się już różnych sytuacjach jak również potrafią radzić sobie ze stresem. Załogi konwojowe są wyposażone w środki ochrony osobistej ( hełmy i kamizelki kuloodporne) oraz środki łączności radiowej jak również broń palną krótką i maszynową. Wszystkie pojazdy wykorzystywane do konwojowania lub inkasa wartości pieniężnych wyposażone są w systemy GPS umożliwiając dyżurnym Centrum Operacyjnego ciągłą ich obserwację. Posiadamy samochody przystosowane do transportu wartości pieniężnych posiadające wymagane certyfikaty i niezbędne atesty. Przewożone wartości pieniężne ubezpieczone są od rabunku lub zniszczenia w czasie transportu.

Osobista

Monitoring

Monitorowanie systemów alarmowych uznawane jest na świecie za jedną najskuteczniejszych form ochrony. Połączenie profesjonalnego systemu alarmowego nowoczesnym i niezawodnym systemem transmisji danych o zaistniałym zdarzeniu oraz nieprzerwana 24 godzinna profesjonalna obsługa operatorów Centrum Monitorowania Alarmów i znakomicie wyszkolonych i wyposażonych grup interwencyjnych, składa się na system, którego skuteczność można porównywać z ochroną fizyczną . Możemy śmiało powiedzieć iż posiadamy jedno z najbardziej rozbudowanych stacji monitorowania, której praca opiera się na kilku niezależnych pasmach radiowych, przyznanych nam przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Do przekazywania danych w systemie monitorowania wykorzystujemy następujące drogi łączności: - radiową off-line - radiową on-line - telefoniczną komutowaną - GSM SMS - GSM GPRS - LAN/ETHERNET

Telewizja przemysłowa

Telewizja dozorowa (CCTV) Firma nasza świadczy także usługi w zakresie projektowania i instalacji systemów telewizji dozorowej dla firm, instytucji, zakładów produkcyjnych, hurtowni jak też osób fizycznych.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Wybór odpowiednio dobranych pod potrzeby klienta urządzeń nie należy do łatwych. Wśród gąszczu tylu urządzeń dostępnych na rynku, gdzie każdy ze sprzedawców zachwala swój produkt łatwo się pogubić. Doradztwo i konfiguracja na podstawie kart katalogowych jest niejednokrotnie przyczyną późniejszych „kłopotów” . Dlatego też bogate doświadczenie oraz możliwość wcześniejszej prezentacji proponowanego sprzętu jest niezmiernie ważne na etapie projektowania systemu i doboru urządzeń. Firma nasza buduje systemy telewizji przemysłowej tylko w oparciu o urządzenia sprawdzonych przez nas marek. Większość proponowanego przez nas sprzętu jesteśmy w stanie Państwu zaprezentować w siedzibie naszej firmy. Pracownicy działu technicznego otwarci są na wszelkiego rodzaju sugestie a dział handlowy pracuje z zasadą poszanowania portfela naszego klienta. Montujemy kamery stałe i obrotowe, przewodowe i bezprzewodowe. Nasze urządzenia umożliwiają zarówno podgląd lokalny jaki i zdalny.

Systemy alarmowe

Systemy Alarmowe W ofercie swoich usług firma nasza posiada także systemy alarmowe. - systemy sygnalizacji włamania i napadu - systemy kontroli dostępu i RCP - systemy pożarowe i oddymiania - sieci strukturalne - inne zabezpieczenia elektroniczne i mechaniczne

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Konwojowanie
  • Osobista
  • Monitoring
  • Telewizja przemysłowa
  • Systemy alarmowe

O nas

Firma Biuro Szybkiej Interwencji s.j. Z. Mroczek i Wspólnicy to wysoko wykwalifikowana kadra zarządzająca , profesjonalnie wyszkoleni, licencjonowani agenci ochrony, szybkość działania, najwyższa jakość świadczonych usług, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Lata praktyki i doświadczenia pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług, a wszystko to w połączeniu z najlepszą ofertą cenową. Profesjonalna ochrona osób i mienia to nie tylko nasza praca ale i pasja. Niestandardowe rozwiązania, indywidualnie dopasowana oferta, rzetelna realizacja. a przede wszystkim bezpieczeństwo w pewnych rękach.