Biuro Ochrony i Usług Detektywistycznych KOBRA SECURITY Sp. z o.o

Kontakt email, www
ul. Łagiewnicka 54/56, , Łódź
91-463 Łódź-Bałuty , woj. Łódzkie

Agencje ochrony

Fizyczna

Ochrona fizyczna realizowana jest przez pracowników ochrony na posterunkach doraźnych i stałych. Usługi ochrony fizycznej świadczone są w obiektach wymagających obecności pracownika ochrony. Kontrolujemy ruch osobowy i towarowy, patrolujemy powierzony obszar przeciwdziałając powstaniu strat w skutek kradzieży, włamaniu oraz pożaru. Wypracowaliśmy własny standard świadczonej usługi, wspierając się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Pracownicy ochrony dobierani są według ściśle określonych kryteriów i rekrutowani w zależności od rodzaju obiektu oraz realizowanych zadań. Składając ofertę naszym klientom nigdy nie poprzestajemy tylko i wyłącznie na zapewnieniu "obecności" agenta ochrony. Sporządzamy instrukcję ochrony obiektu w której dokonujemy analizy zagrożeń i opracowujemy procedury pełnienia służby, których przestrzeganie zapewnia odpowiedni standard świadczonej usługi. Dla zapewnienia jak najwyższej jakości w ramach usługi, instalujemy monitorowany system kontroli obchodów i system telewizji przemysłowej, rejestrujący newralgiczne miejsca oraz umożliwiający zdalny podgląd obrazu z kamer. Wszystkie chronione przez nas obiekty są  pod stałym nadzorem dyżurnego operatora w Centrum Monitorowania Alarmowego.

Konwojowanie

Osobista

Monitoring

Systemy alarmowe

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, montażu oraz całodobowego serwisu systemów alarmowych. Nasi instalatorzy posiadają niezbędną wiedzę oraz uprawnienia do montażu i obsługi profesjonalnych systemów alarmowych. Pracujemy tylko na oryginalnych i profesjonalnych komponentach takich firm jak: Satel oraz DSC. Dzięki długoletniej współpracy z producentami sprzętu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom atrakcyjne ceny.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Konwojowanie
  • Osobista
  • Monitoring
  • Systemy alarmowe

O nas

Biuro Ochrony i Usług Detektywistycznych KOBRA SECURITY Sp. z o.o. prowadzi działalność od roku 1989 i jest jedną z najstarszych firm tej branży w Łodzi. Tak długa tradycja zobowiązuje do odpowiedniej jakości! Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze z zakresu ochrony, począwszy od ochrony fizycznej, poprzez instalację systemów technicznej ochrony wspieranej przez własne załogi interwencyjne, monitoring pojazdów, usługi transportu gotówki po usługi detektywistyczne. Dzięki odpowiedniemu potencjałowi technicznemu i ludzkiemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu stawianemu zadaniu. Obsługujemy duże korporacje zagraniczne, obiekty użyteczności publicznej, obiekty podlegające obowiązkowej ochronie oraz prywatne rezydencje i mieszkania. Naszą nadrzędną zasadą jest traktowanie z taką samą powagą wszystkich naszych klientów, licząc na długoletnią i nienaganną współpracę.