Argus Ochrona.

Kontakt email, www
SOCHACZEW ul. Piłsudskiego 16B/5
96-500 Warszawa , woj. Mazowieckie

Agencje ochrony

Fizyczna

Konwojowanie

Jako jeden z elementów kompleksowej ochrony pragniemy także zaproponować Państwu ochronę przewożonych wartości pieniężnych. Transport wartości pieniężnych odbywałby się zgodnie ze szczegółowymi zasadami i wymaganiami, jakimi powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne (Rozporządzenie MSWiA DZ. U. nr 129 poz. 885 z 1998r). Jako jedna z nielicznych firm posiadamy możliwość śledzenia ruchu pojazdów ( w tym również naszych bankowozów ) przez co zapewniamy maksimum bezpieczeństwa powierzonym nam wartościom pieniężnym.

Monitoring

Agencja Ochrony „Argus” Sp. z o.o. pragnie również zaoferować ochronę w systemie urządzeń elektronicznych. Posiadamy 24 godzinne Centrum Monitoringu Systemów Alarmowych i Nawigacji Obiektów Ruchomych oraz grupy interwencyjne, które w każdym czasie i na każdy sygnał z Państwa systemu alarmowego podejmują interwencje. Monitoring jest to szczególnie skuteczną i popularną na całym świecie forma zabezpieczenia mienia,. Monitoring GSM, który Państwu proponujemy jest profesjonalnym systemem elektronicznych urządzeń dozorowych ( alarmów, blokad itp.) zainstalowanych w Państwa obiekcie podłączonym do centrum monitorowania naszej agencji. Przepływ informacji o zagrożeniach ( napad, włamanie, sabotaż itp.) oraz stanie alarmu ( rozbrojenie, uzbrojenie, test) dokonywany jest linią telefoniczną oraz z wykorzystaniem telefonii cyfrowej GSM . Takie połączenie przesyłu informacji daje maksymalną pewność kontroli powierzonego nam mienia. Informacje ze stref dozorowych są automatycznie rejestrowanie natychmiast przekazywane do centrum monitorowania, skąd trafiają do grupy interwencyjnej. Zadaniem grupy jest dotarcie do obiektu w możliwie jak najkrótszym czasie i podjęcie działań mających na celu wyeliminowanie czynnika zagrażającego życiu i dobrom materialnym. Jednocześnie operator centrum monitorowania poprzez bezpośredni kontakt z załogą interwencyjną oraz policją, pogotowiem ratunkowym, strażą pożarną może natychmiast wezwać te służby na miejsce zdarzenia. Nasz system monitoringu posiada także tę cenną zaletę, że śledzi automatycznie, bez interwencji użytkownika podstawowe parametry jak np.: - brak zasilania - sprawność akumulatorów - łączność pomiędzy użytkownikiem i centrum monitorowania - czas rozbrojenia i uzbrojenia systemu alarmowego w wymaganych porach.

Telewizja przemysłowa

Systemy alarmowe

System alarmowy to kombinacja kilku urzadzen: centrali alarmowej, czujników oraz sygnalizatorów. Zainstalowany w wyznaczonych miejscach gwarantuje niezawodna prace przez wiele lat. Zadaniem systemów sygnalizacji wlamania i napadu jest wykrywanie i sygnalizowanie nienormalnych warunków, wskazujacych na istnienie róznego rodzaju niebezpieczenstw, takich jak wlamanie, napad czy róznego rodzaju akty wandalizmu np. rozbicie szyby. Instalacje tego rodzaju w polaczeniu z monitorowaniem obiektów pozwalaja na skuteczna eliminacje zagrozen lub na ujecie sprawców agresji. Nasze domy, sklepy czy biura podzielone sa na pomieszczenia. Kazde z nich moze byc zabezpieczone. Od nas zalezy, które pomieszczenia chcemy ochraniac i w jaki sposób, a instalator pomoze dobrac wlasciwe rozwiazanie.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Konwojowanie
  • Monitoring
  • Telewizja przemysłowa
  • Systemy alarmowe

O nas

Agencja Ochrony ARGUS Sp. zo.o. jest jedną z większych firm ochroniarskich w województwie mazowieckim. Gwarantuje solidne i rzetelne wykonanie powierzonych jej zadań, zapewniając wysoki poziom profesjonalny.