ALFA Sp. z o.o.

Kontakt email, www
ul. Oleska 20 Lubliniec
42-700 Sadów , woj. Śląskie
  • Oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu w dużym gronie stałych kontrahentów uzyskaliśmy miano pewnego i zaufanego partnera.

Agencje ochrony

Fizyczna

Bezpośrednia ochrona fizyczna polega na stałej bądź doraźnej obecności naszych pracowników na terenie ochranianego obiektu. Ich zadaniem jest ochranianie osób i mienia znajdującego się w tym obiekcie. Zapewnimy Państwu takie usługi jak: ochronę dla aktywnych, poczucie bezpieczeństwa dla rodziny i domu, ochronę spotkań biznesowych. Wysoką skuteczność ochrony osiągamy dzięki: * właściwej organizacji ochrony, realizowanej w oparciu o plan ochrony, * jakości świadczonych usług, nad którymi czuwają doświadczeni inspektorzy nadzoru, * młodym, sprawnym fizycznie, posiadającym wymagane kwalifikacje pracownikom ochrony, * ciągłemu doskonaleniu metod pracy i ulepszaniu procedur postępowania w oparciu o nabyte doświadczenia w ramach realizowanych kontraktów

Osobista

OCHRONA OSOBISTA Tworzymy od podstaw system bezpieczeństwa i ochrony osobistej wg uzgodnionych warunków i zaproponowanych procedur bezpieczeństwa polegających na aktywnej lub pasywnej ochronie – tak, żeby w każdej chwili zapobiec aktualnemu lub potencjalnemu zagrożenia.  

Monitoring

Monitoring wizyjny podnosi bezpieczeństwo małych firm, sklepów i dużych korporacji. Wspólnie z Klientami uzgadniamy jak najlepsze rozwiązania, w celu zmniejszenia negatywnych zdarzeń wpływających na stan bezpieczeństwa. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb Klienta. W usłudze tej wykorzystujemy kamery zewnętrzne i wewnętrzne oraz systemy barier podczerwieni. Ta forma ochrony jest dyskretna i trudna do rozpoznania przez pracowników lub potencjalnych przestępców. Ponadto dzięki tej ofercie redukujecie Państwo koszty, unikacie kłopotów wynikających z powstałych szkód oraz ograniczacie ryzyko utraty majątku. Bardzo często za pomocą tych urządzeń możemy dowiedzieć się czegoś więcej o naszych pracownikach czy jakości obsługi. Monitoring wizyjny daje także możliwość weryfikacji zdarzeń.

Systemy alarmowe

Usługa ta jest skuteczną formą ochrony Państwa mienia. Przez 24h na dobę system alarmowy sprawuje ciągły nadzór nad chronionym obiektem. Jest on podłączony do nadajnika kontrolującego i przekazującego drogą telefoniczną informację o zagrożeniu do stacji monitorującej. Stacja monitorowania ALFA może przyjmować i weryfikować następujące rodzaje sygnałów: napad, włamanie, pożar, sabotaż systemu alarmowego, załączenie i wyłączenie alarmu, błąd uzbrojenia systemu, brak zasilania sieciowego na danym obiekcie. W razie sygnału alarmowego operator wysyła patrol interwencyjny ALFA, której zadaniem jest dotarcie na miejsce zdarzenia w jak najkrótszym czasie, oraz powiadomienie Klienta (lub upoważnione przez niego osoby) i właściwe służby: policję, straż miejską, pogotowie ratunkowe, pogotowie energetyczne itp. o zaistniałym zagrożeniu.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Osobista
  • Monitoring
  • Systemy alarmowe

O nas

  • Alfa założona w połowie lat 90-tych jest profesjonalną firmą świadczącą kompleksowe usługi ochrony osób i mienia. Posiada dwie koncesje Nr L-1770/00 i Nr L-0026/11 Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz inne zezwolenia niezbędne do świadczenia usług w branży ochrony. Obecnymi menagerami są byli żołnierze z jednostki komandosów z Lublińca. Dzięki szkoleniom i doświadczeniu wyniesionemu z tej jednostki, usługi   świadczone przez naszą firmę cechują się wysoką jakością i rzetelnością. Do realizacji usług wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i logistyczne.