Agencji Ochrony SKORPION

Kontakt email, www
Płock, ul. Kościuszki 18/9 zobacz inne firmy z Płock, Kościuszki
09-402 Płock , woj. Mazowieckie

Agencje ochrony

Fizyczna

Ochrona fizyczna: Nadzór w przypadku ochrony fizycznej polegałby na: - Ochronie fizycznej osób i obiektów oraz mienia, - Egzekwowania przestrzegania porządku na terenie obiektów, - Niedopuszczaniu do niepożądanych prawem zachowań, - Zapewnieniu ochrony osobistej pracownikom obiektu, - Wykonywaniu innych prac ochronnych zleconych przez kontrahenta.

Konwojowanie

Konwojowanie wartości pieniężnych Odbywa się poprzez licencjonowanych, wyszkolonych pracowników , odpowiednio wyposażonych , poruszających się przystosowanym do tego zadania pojazdem.

Osobista

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe. W zakresie montażu , obsługi i konserwacji systemów alarmowych współpracujemy z profesjonalnym kontrahentem działającym na rynku od kilkunastu lat - firmą SYSTAL.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Konwojowanie
  • Osobista
  • Systemy alarmowe

O nas

Jesteśmy profesjonalną Agencją Ochrony działającą na podstawie wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji koncesji nr L-0012/03 z dnia 07.01.2003 r. Posiadamy odpowiedni potencjał kadrowy i sprzętowy potrzebny do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno osobom prywatnym, małym firmom jak i wielkim przedsiębiorstwom. Nasi pracownicy to osoby przeszkolone, legitymujące się aktualnym zaświadczeniem o niekaralności, odpowiednimi kwalifikacjami do wykonywania usług ochrony, przeszkoleni, w przeważającej większości posiadający licencję pracownika ochrony fizycznej.