AGENCJA OCHRONY P.U.H. "VOTUM"

Kontakt email, www
ul. Nowa 21 Bydgoszcz zobacz inne firmy z Nowa Bydgoszcz
85-119 Bydgoszcz , woj. Kujawsko-Pomorskie

Agencje ochrony

Fizyczna

Osobista

Monitoring

Telewizja przemysłowa

Firma P.U.H „VOTUM” świadczy  usługi w zakresie kompleksowych dostaw i instalacji systemów telewizji przemysłowej CCTV dla podmiotów państwowych, firmy prywatnych bez względu na ich wielkość, lokalizację i charakter. Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie, projektowaniu i wykonawstwie video nadzoru. Oferujemy również usługi serwisowe i konserwacyjne systemów i elementów video nadzoru CCTV.  Nasze 18 letnie doświadczenie, oraz długa lista referencyjna gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Systemy alarmowe

Instalacje systemów sygnalizacji włamania i napadu wykonujemy stosując urządzenia renomowanych firm tj. DSC – Kanada, ADEMCO – USA, ESPRITE- PRONIXE – Anglia, SATEL - POLSKA. Stosowane przez nas urządzenia posiadają atesty i homologację dopuszczające je do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia. W systemach wykorzystujemy centrale mikroprocesorowe, czujki ruchu, czujki magnetyczne i akustyczne nadajniki powiadomienia radiowego i GSM. Wszystkie urządzenia systemów łączone są na linii anty sabotażowej.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Osobista
  • Monitoring
  • Telewizja przemysłowa
  • Systemy alarmowe

O nas

Jesteśmy firmą działającą na terenie miejscowości zlokalizowanych w województwach: kujawsko-pomorskim, zachodnio  -pomorskim i lubuskim.   Od początku powstania w 1994 roku, największą wartość 'VOTUM' stanowią ludzie. To dzięki ich zaangażowaniu i podnoszeniu kwalifikacji w ciągu 18-lat firma dynamicznie się rozwinęła.