AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA „ATOS”

Kontakt email, www
Prabuty ul. Zamkowa 5 zobacz inne firmy z Prabuty Zamkowa
82-550 Prabuty , woj. Pomorskie

Agencje ochrony

Fizyczna

  * ochrona powierzonego mienia,             * bieżące sprawdzanie stanu zabezpieczenia obiektu w zakresie ochrony przed dewastacją,                                                 włamaniami i próbami kradzieży,             * kontrola ruchu osobowego i towarowego na terenie obiektu,             * inne czynności zgodnie z Państwa zaleceniami.

Monitoring

Usługa ta polega na całodobowym odbieraniu oraz przetwarzaniu informacji wysyłanych do naszej stacji monitorującej przez Państwa system alarmowy. W przypadku zadziałania alarmu, a więc naruszenia tzw. strefy chronionej lub zadziałania sygnału NAPAD,    na miejsce zdarzenia wysyłamy grupę interwencyjną. Posiadamy własne grupy interwencyjne w Suszu, Prabutach i Kwidzynie.  O zdarzeniu powiadamiamy Policję i właścicieli obiektu lub osoby przez nich wskazane. Na Państwa życzenie zmodernizujemy już istniejący system alarmowy i przyłączymy go do naszej sieci monitorowania alarmów. Proponowany przez nas sprzęt jest produktem najwyższej jakości. Podłączenie obiektu do centrum monitorowania zapewni Państwu: natychmiastowy odbiór sygnału o włamaniu lub napadzie z dokładną lokalizacją miejsca i czasu, natychmiastową reakcję grupy interwencyjnej, techniczną kontrolę sprawności systemu alarmowego (np. brak zasilania sieciowego, zły stan akumulatora, uszkodzony bezpiecznik), kontrolę stanu uzbrojenia i rozbrojenia sygnalizacji włamania, powiadomienie Komendy Rejonowej Policji w przypadku włamania lub napadu.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Monitoring

O nas

gencja Ochrony “ATOS” od 2002 roku świadczy usługi ochrony osób i mienia, konwojowania wartości pieniężnych na podstawie koncesji L-0021/02 wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji (na podstawie Ustawy o ochronie osób i mienia Dz. U. Nr 114 pozycja 740 ).   Zgodnie z przepisami ustawy ochrona osób i mienia realizowana jest w formie: Bezpośredniej ochrony fizycznej: -  stałej lub doraźnej, -  polegającej na stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych  urządzeniach i               systemach alarmowych,          Działalność związana z fizyczną ochroną osób i mienia obejmuje przedsiębiorstwa, prywatne posesje, mieszkania, hurtownie, magazyny, tereny budów.        Posiadamy duże rozeznanie oraz doświadczenie w elektronicznym monitorowaniu lokalnych systemów alarmowych.       Zatrudniamy kadrę osób, która specjalizuje się w fizycznej ochronie osób i mienia oraz posiada niezbędne kwalifikacje, oraz uprawnienia do wykonywania czynności ochronnych. Zapewniamy wsparcie Pracownikom Ochrony obiektów, całodobowymi załogami grup interwencyjnych. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi oraz efektywny system podnoszenia kwalifikacji.