Agencja Ochrony Mienia SHELTER

Kontakt email, www
ul. Kołłątaja 4 Otwock zobacz inne firmy z Kołłątaja Otwock
05-400 Otwock , woj. Mazowieckie

Agencje ochrony

Fizyczna

Osobista

Monitoring

Kamery w połączeniu z internetem, poprzez komputer lub telefon komórkowy to dla naszego klienta natychmiastowy i niemal w dowolnym miejscu świata, dostęp do obrazu z jego własnego obiektu. Rozbudowane systemy CCTV rejestrują obrazy z wielu kamer na twardych dyskach. Rejestracja może odbywać się w trybie ciągłym, alarmowym, wykrycia ruchu lub w trybie ustalonym w harmonogramie zapisów. Dostępna jest też rejestracja i archiwizacja obrazów na naszych serwerach. Małe systemy monitoringu video moga pracować bez kabli, bez rejestratorów słowem bez zbędnych nakładów finansowych. Wystarczy podłączyć do zasilania i poprzez Wi-Fi do internetu samą kamerę by w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu uzyskać z niej obraz w telefonie komórkowym bądź laptopie.

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe projektujemy i wykonujemy wyłącznie w oparciu o sprzęt wysokiej jakośœci, sprawdzonych i renomowanych producentów tak, aby spełniały wszelkie wymagania klasy bezpieczeństwa, oraz posiadały certyfikaty jakoœci. Dużą wagę przywiązujemy do rozpoznawania i wdrażania nowoczesnego sprzętu. Spośœród wielu producentów zagranicznych i jak dotąd jednego liczącego się na krajowym rynku dobieramy najlepsze urządzenia dla zastosowania w konkretnych warunkach, konkretnego obiektu. Dzięki temu nasz klient uzyskuje system nowoczesny, najwyższej jakoœści za rozsądnie dobraną cenę. Projektujemy i wyceniamy plany bezpieczeństwa i ochrony obiektów nieodpłatnie. Wystarczy wybrać nasz numer telefonu (22) 779-59-33 lub (22) 719-60-11 i umówić się z naszymi specjalistami na spotkanie. Będzie nam bardzo miło szerzej przedstawić naszą firmę i zaproponować odpowiednie rozwiązania techniczne. Nie wiąże się to z żadnymi zobowiązaniami. Nasza wizyta pozwoli Państwu poznać rozwiązania i koszty związane z zabezpieczeniami alarmowymi, które są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych form ochrony. Firma nasza zapewnia CAŁODOBOWY SERWIS gwarancyjny i pogwarancyjny wykonanych systemów alarmowych. Zajmujemy się instalacją PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Instalowane przez nas elektroniczne systemy zabezpieczeń bazują na wysokiej klasy sprzęcie renomowanych firm i podlegają 12 lub 36 miesięcznej gwarancji oraz całodobowemu serwisowi gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Osobista
  • Monitoring
  • Systemy alarmowe

O nas

Kompleksowośœć śœwiadczonych usług oraz gwarancję ich najwyższej jakoœści umożliwia ukształtowana na przestrzeni lat struktura firmy jak i nowoczesna niezawodna baza techniczno logistyczna. Do dyspozycji agencji jest również chronione, profesionalne pasmo częstotliwoœści radiowej - wykorzystywane, tak jak i w innych wiodących firmach, wyłącznie przez Centrum Monitorowania Systemów Alarmowych 'SHELTER' - przydzielone nam przez Państwową Agencję Radiokomunikacji. Nad bezpieczeństwem naszych klientów czuwają uzbrojone i przeszkolone grupy interwencyjne, które docierają do zagrożonego obiektu w czasie niedłuższym niż 5 minut.