agencja Ochrony MICROS

Kontakt email, www
ul. Dąbrowa 20 Bydgoszcz zobacz inne firmy z Dąbrowa Bydgoszcz
85-147 Bydgoszcz , woj. Kujawsko-Pomorskie

Agencje ochrony

Fizyczna

Konwojowanie

Monitoring

Telewizja przemysłowa

Jest to konieczna ochrona, zgodnie z przepisami każda artystyczna lub rozrywkowa, sportowa lub inna impreza na której liczba miejsc dla osób na stadionie lub w miejscu, które nie jest budynkiem jest nie mniejsza niż 1.000. W przypadku hali lub innego budynku - nie mniej niż 300 osób. Nasza ochrona imprez to wyszkolony personel, nowoczesne środki łączności oraz zaplecze techniczne i doświadczenie.

Systemy alarmowe

INSTALACJA SYSTEMÓW ALARMOWYCH POSIADAJĄC DUŻE DOŚWIADCZENIE W INSTALOWANIU I ZAPEWNIAJĄC BARDZO DOBRY NADZÓR SERWISOWY ZDOBYLIŚMY ZAUFANIE WIELU FIRM I INSTYTUCJI. Kompleksowo zabezpieczamy sklepy, obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej, wille oraz mieszkania, w których montowane przez nas systemy sygnalizacji włamania są tak konfigurowane, aby zapewnić bezpieczeństwo osób w nich przebywających przez całą dobę. Systemy instalowane w obiektach mieszkalnych umożliwiają załączanie nocne pięter, odcięcie ciągów komunikacyjnych od części sypialnej, załączenie całodobowe wyznaczonych pomieszczeń np. garażu i ochronę terenu zewnętrznego.

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Konwojowanie
  • Monitoring
  • Telewizja przemysłowa
  • Systemy alarmowe

O nas

W ofercie naszej firmy ochrona osób i mienia, monitoring firm oraz konwoje świadczone według najnowszych światowych standardów. Oferujemy również systemy alarmowe oraz profesjonalne systemy ochrony i zabezpieczenia. Nasza ochrona mienia i osób to usługi świadczone na rynku od 1991 roku!, posiadamy liczne referencje oraz certyfikat jakości. Zapewniamy nadzór organizacyjny sprawowany przez pracownika z licencją ochrony II stopnia, który jest odpowiedzialny za przygotowanie planu ochrony oraz zapewnia odpowiednie systemy ochrony i zabezpieczenia wspomagające usługę. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej.