Agencja Ochrony Gemini Sp. z o.o.

Kontakt email, www
Szczecin ul. Tama Pomorzańska 5
70-030 Szczecin , woj. Zachodniopomorskie

Agencje ochrony

Fizyczna

Osobista

Monitoring

Monitoring wizyjny to nowość na rynku ochrony w Polsce. Jako nieliczni w kraju i prawdopodobnie jedyni w regionie, już dziś udostępniamy Państwu usługę monitoringu polegającą na stałym lub doraźnym podglądzie lokalnych systemów kamer. Każde naruszenie systemu ochrony jest natychmiast zlokalizowane. Jednocześnie w kierunku zdarzenia wysyłana jest grup szybkiego reagowania. System monitoringu sam w sobie, nie tylko odstrasza złodziei czy intruzów, lecz równie skutecznie działa na nieuczciwych pracowników.

Systemy alarmowe

Jedną z ważniejszych usług oferowanych przez Agencję Ochrony GEMINI jest MONTAŻ oraz SERWISOWANIE SYSTEMÓW ALARMOWYCH. Montujemy i serwisujemy wszystkie typy przewodowych i bezprzewodowych systemów alarmowych zakupionych u nas, jak również w innych źródłach. Nasze usługi świadczone są przez doświadczonych techników. Zawsze doradzamy klientowi najbardziej optymalny sprzęt w ramach przewidzianego budżetu. Dobierając system, kierujemy się nie tylko jego funkcjonalnością czy współczynnikiem bezpieczeństwa, ale również ceną i dopasowaniem do miejsca w którym ma być zamontowany. Systemy alarmowe możemy rozbudować o czujniki gazu, czadu czy dymu. Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili mogą naprawić system alarmowy, także ten zamontowany przez inne firmy, przywracając Państwu spokojny sen! Montując alarm możemy od razu podpiąć Państwa system do całodobowego Monitoringu Systemów Alarmowych

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Osobista
  • Monitoring
  • Systemy alarmowe

O nas

Agencja Ochrony GEMINI nieprzerwanie od 1988r chroni szczecinian, ich domy i firmy. Dziś to silna, lokalna Grupa Kapitałowa w której skład wchodzą poszczególne spółki spod znaku czerwono-czarnego G. Ta siła to przede wszystkim ludzie. Profesjonaliści z doświadczeniem i wiedzą. Zespół kierowany przez charyzmatycznych Właścicieli, którzy jako szczecińscy przedsiębiorcy zawsze byli silnie związani z miastem i problemami jego mieszkańców. Fakt, że byliśmy pierwszą firmą tego typu na Pomorzu zachodnim dodatkowo mobilizuje nas do ciągłego utrzymywania pozycji lidera branży w naszym regionie. Inni by się chwalili, ale my po prostu wiemy, że dajemy naszym Klientom najwyższą jakość usług za korzystną cenę.