Agencja Ochrony "Garda"

Kontakt email, www
Wrocławiu przy ul. Podwale 64,
50-012 Wrocław , woj. Dolnośląskie

Agencje ochrony

Fizyczna

Konwojowanie

Agencja Ochrony "Garda" oferuje usługę konwojowania wartości pieniężnych, przedmiotów wartościowych lub niebezpiecznych oraz inkaso należności. Usługi nasze polegają na: Odbiorze walorów pieniężnych poprzez codzienny transport gotówki bezpośrednio z Państwa firmy pod wskazany adres Odprowadzanie utargów do kas bankowych Transporcie i ochronie pracowników Państwa Firmy w drodze do banku i z banku Przewozie wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych zgodnie z Państwa życzeniem

Osobista

Monitoring

Montujemy również w zależności od potrzeby Klienta różne rodzaje czujek, kontaktrony, systemy alarmowe, czytniki kart magnetycznych i współpracujące z nimi niezależne centrale i manipulatory (szyfratory). Godnym polecenia dla klientów jest posiadany przez Agencję Ochrony "Garda" satelitarny system lokalizacji pojazdów GPS. System ten może być również wykorzystywany do monitorowania obiektów stałych. System technicznego zabezpieczania obiektów i obszarów realizowany jest przez Agencję Ochrony "Garda" kompleksowo - od zaprojektowania systemu przez jego zamontowanie do całodobowej i bieżącej obsługi. Dysponujemy także oznakowanymi i nieoznakowanymi samochodami interwencyjnymi. Koszty tego systemu obejmują cenę zainstalowanego w obiekcie sprzętu łącznie z kosztami montażu oraz zryczałtowany abonament miesięczny. Najbardziej efektywna ochrona osób i mienia występuje przy połączeniu bezpośredniej ochrony fizycznej z ochroną techniczną.

Systemy alarmowe

Specjalizacje:

  • Agencje ochrony
  • Fizyczna
  • Konwojowanie
  • Osobista
  • Monitoring
  • Systemy alarmowe

O nas

Agencja Ochrony 'Garda' powstała we Wrocławiu na mocy decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych, który udzielił 19.06.1995 r. jej właścicielowi i twórcy - Andrzejowi WOZIŃSKIEMU koncesji na prowadzenie działalności gospodarczej. Na rynku usług firma istnieje do 01.07.1995. Przedmiotem działalności firmy są kompleksowe usługi ochrony obiektów, konwojowania wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych.