Monitoring - Katowice

  • Alarmix Autoryzowany Zakład Zabezpieczeń Przeciwwłamaniowych

    W swojej ofercie posiadamy najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm polskich i zachodnich. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości w tej branży. Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe na wszelkich szkoleniach. Wykonujemy stałe okresowe przeglądy konserwacyjne zainstalowanych przez nas systemów alarmowych.
    ul. Księdza Piotra Ściegiennego 7, Katowice Katowice
  • Tonlex Sp. z o.o.

    Firma Tonlex Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę współpracy w zakresie świadczenia usług ochrony osób i mienia, wykonawstwa konserwacji, napraw, technicznego zabezpieczenia oraz utrzymania czystości. Działalność naszej firmy oparliśmy na profesjonalizmie i fachowości naszych pracowników. Gwarantujemy: wysoką jakość świadczonych usług zastosowanie nowoczesnych środków w celu zapewnienia wysokiego standardu usług możliwość rozszerzenia zakresu usług o dodatkowe świadczenia
    ul. Żelazna 9, Katowice Katowice
  • PHU "HETMAN" Sp. z o o

    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ,,HETMAN’’ Sp. z o. o. jest działającą od 1993 roku, koncesjonowaną firmą wyspecjalizowaną w ochronie mienia, konwojowania wartości pieniężnych, technicznego zabezpieczenia obiektów i kompleksowego sprzątania.
    Katowice Al. W. Korfantego 51/9a Katowice
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Katowice